Dôvody, prečo polep auta pomôže aj vášmu biznisu

Pre väčšinu firiem, dokonca aj tých malých, je polep auta jednoduchý a veľmi efektívny spôsob, ako propagovať svoje podnikanie. Do vlastnej grafiky na zadnom okne, nálepiek, čiastočného alebo dokonca úplné polepu auta, môžu majitelia firiem umiestniť svoje logo, claim či kontaktné údaje. Tým sa auto mení na pojazdný billboard.

Dnes máme k dispozícii množstvo metód digitálneho či printového marketingu. Ten aj napriek svojmu rozvoju nezastavil úspech a efektivitu klasických polepov áut. Ide o nízkonákladovú a veľmi prispôsobiteľnú formu reklamy. Aj preto sa niet čomu diviť, že po nej siahajú mnohí podnikatelia. Stále však platí, že treba vedieť ako polep auta využiť vo svoj prospech a v čom spočívajú jeho kľúčové výhody. 

Jednorázové náklady na marketing

Jedným z najväčších plusov polepu auta je, že ide o jednorazové náklady na marketing. Tým sa odlišuje napríklad od digitálnych reklám, za ktore obvykle platíte každý deň, resp. na mesačnej báze. Kvalitný polep auta môže vydržať aj 5 a viac rokov v závislosti od toho, ako dobre je o neho postarané. 

Dokáže osloviť široké publikum a podľa štúdií vytvára denne 30 až 60-tisíc dojmov okolia, ktoré ho zahliadne. Vo veľkých mestách a na frekventovaných cestách môže byť tento počet ešte vyšší. 

Vyššia produktivita

Či už využívate svoje polepené auto na súkromné alebo len na pracovné účely, kamkoľvek sa pohnete, tam s vami ide aj vaša reklama. Či už idete do obchodu alebo vyzdvihnúť deti zo školy, všade vás sprevádza marketing vašej firmy. 

Stávate sa tak oveľa produktívnejší aj v momentoch, keď práve nie ste v práci. Popri jazde polepeným autom tak môžete zabiť dve muchy jednou ranou. 

Ak polep auta, tak KPK Reklama 

V KPK Reklama – Fabrika na reklamu sa riadime heslom – polepíme čokoľvek. Máme za sebou roky skúsenosti s polepmi áut, hromadnej dopravy, kamiónov či dokonca lietadiel. O polep vášho auta sa postaráme už v počiatočnej fáze návrhu, ktorý potom zrealizujeme a samozrejme nalepíme. 

Chcem nezáväznú cenovú ponuku na polep auta