Bezpečnosť na školách od KPK Reklama

Školy našťastie konečne otvorili svoje brány. Ich hladké fungovanie je však podmienené opatreniami, ktoré je nutné dodržiavať. Povinná zostáva dezinfekcia rúk, ktorú musia mať nie len prevádzky, ale aj školy. Jej najbezpečnejšie a zároveň najpohodlnejšie použitie, odporúčané odborníkmi je pomocou automatického dávkovača dezinfekcie.

Automatický dávkovač dezinfekcie

V KPK Reklama sme ho začali vyrábať už počas prvej vlny pandémie. Dokáže veľmi účinne chrániť nie len študentov, ale aj pedagógov a všetkých, ktorí vašu školu navštívia. Môžete ho umiestniť ku vchodu a zabezpečiť, že každý, kto prekročí prah školy bude dezinfikovaný. 


Je vysoký 135 cm a ponúka bezpečnú ochranu vďaka bezdotykovému použitiu. Celkové vyhotovenie je úplne bez káblov a obsahuje zásobník na 600 ml dezinfekčného gélu. 

Zásobník na utierky

Zároveň je nutné myslieť aj na tých najmenších žiakov, pre ktorých môžu byť opatrenia stresujúce.  Pomôcť môže nie len príjemné a ústretové správanie učiteľov, ale aj rôzne maličkosti v interiéri vašej školy. 

Platí, že každá škola musí mať od 1.júna zásobník na utierky. Na prvý pohľad maličkosť, z ktorej sa však dá spraviť veľmi príjemný spoločník. V KPK vyrábame aj veselé kartónové zásobníky s motívom zvierat. Vďaka svojmu vzhľadu na ne deti rozhodne nezabudnú a pomôžu lepšie zvládať zavádzanie nových opatrení na školách. 

Hľadám riešenie pre školy